PROMENADA MOLO_811 - Promenada28.pl - Jedyne apartamenty z takim widokiem...

Jedyne apartamenty z takim widokiem
Przejdź do treści

Menu główne:

PROMENADA MOLO_811

APARTAMENTY PREZENTACJA

_______________________________________________________________________

Apartament MOLO 811 z widokiem na morze

ul. Promenada Gwiazd 28
Apartament MOLO 811 znajduje się na ósmym piętrze. Komfortowy, przestronny apartament przeznaczony jest dla czterech osób. Aaprtament MOLO 811 składa się z sypialni, łazienki, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz dużego słonecznego balkonu (8 m2).

Z okien tego apartamentu można podziwiać całą Zatokę Pomorską z pięknie wyeksponowanym molo. Również panorama całych Międzyzdrojów jaką widać ze słonecznego balkonu to zasługa ósmego piętra. Każdy wieczór umila molo, którego oświetlonie przyjemnie kołysze się na morskich falach. Na atrakcyjność tego apartamentu bez wątpienia wpływa duży, słoneczny balkon, gdzie mogą Państwo wypoczywać i opalać się przez cały dzień bez konieczności wychodzenia na plażę. Gdyby państwo zechcieli jednak wyjść (chociaż naprawdę jest to niekonieczne :) wystarczy zerknąć przez okno i wiadomo już czy parawan na plażę będzie potrzebny czy zupełnie zbędny.

Apartament MOLO wyposażony jest w wysokim standardzie, do dyspozycji gości są leżaki, parawan, ręczniki oraz internet bezprzewodowy.

Wybierz inny apartament Promenada28 lub MAREA
BAŁTYK 807   ::   PANORAMA 605  ::   LUX 507  ::   MEWA 803   ::   RYBAK 903 ::  MAREA BRYZA 55  ::  MAREA KORAL 79


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego